Франківський Економічний Фронт. Бізнес в умовах війни
ср, 05/11/2022 - 16:10
Франківський Економічний Фронт. Бізнес в умовах війни

Україна переживає економічні потрясіння вже декілька років: вплив зовнішньої економічної кризи, пандемії, а зараз війни. Звичні умови ведення бізнесу змінюються.

Змінюється все: від розподілу галузей економіки по регіонах до ринків сировини та можливостей збуту товарів.

Унеможливлення діяльності підприємств на Сході, Півдні та в Центральних регіонах країни спонукає компанії до переїзду – релокації.

27 травня Університет Короля Данила спільно із Бізнес Асоціацією Івано-Франківська та компанією «blago developer» запрошує підприємців області та релокованих підприємців взяти участь у Business Networking у форматі В2В.
Університет Короля Данила є платформою для нетворкінгу, активно співпрацює з місцевим бізнесом та бере соціальну відповідальність за процеси, які відбуваються в місті, регіоні, країні. Разом з цим УКД реагує на зміну специфіки економічного розвитку і готовий готувати спеціалістів відповідно до нових вимог роботодавців: удосконалювати наявні освітні програми та створювати нові спеціальності.
Мета заходу: створення ефективного майданчика для налагодження комунікацій та нових можливостей для внутрішніх підприємців і релокованих; налагодження співпраці, синергія; пошук інвесторів, партнерів, запуск нових підприємств.

В рамках заходу:
- Презентація локальних та релокованих компаній. Виступи учасників.
- Інфо-виставка продукції\послуг учасників заходу.
- Виступи експертів на теми: «Побудова бізнес-процесів в час війни», «Ринки збуту в нових реаліях».
- Networking учасників з метою напрацювання пропозицій щодо покращення бізнес – середовища регіону.

Цільова аудиторія:
-власники\ці бізнесів;
-керівники\ці чи директори бізнесів.

Початок: 12.00 год. тривалість заходу: до 3 год. По завершенню передбачено фуршет та неформальне спілкування.

Місце проведення: вул. Коновальця 35, Університет Короля Данила, конференц-зал

Умови участі: участь можлива після подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.
Вартість участі: безкоштовно.
Реєструйтеся: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScs56uHREQXHY.../viewform