Фонд отця Івана Луцького: конкурс з української мови
пт, 12/01/2023 - 16:13
Фонд отця Івана Луцького: конкурс з української мови

Фонд отця Івана Луцького оголошу конкурс для обдарованої молоді на отримання грантів на навчання в Університеті Короля Данила. Конкурс з української мови відбудеться 7 березня 2024 року.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, нетворкінг для формування нових проектів, а також піднесення престижу української мови; зміцнення української мовної свідомості і гідності; розширення сфери функціонування державної мови та виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

До участі в конкурсах запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2023/2024 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу з української мови:

• 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 30% вартості навчання в УКД) тагрошовий приз - 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;

• 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 1000 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;

• 1 місце – грант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 1 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів. Керівники (вчителі) та навчальні заклади нагороджуватимуться грамотами та подяками від організаторів і партнерів.

Щоб стати учасником, необхідно подати заявку встановленого зразка до 29 лютого 2024 року з поміткою «На конкурс_Українська мова».

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGRRRP2Zd-reeT0pyV6CzVfqX0dtk…