Фонд отця Івана Луцького: конкурс «Моє місто майбутнього»
пт, 12/08/2023 - 09:59
Фонд отця Івана Луцького: конкурс «Моє місто майбутнього»

Запрошуємо взяти участь у конкурсі інноваційних ідей «Моє місто майбутнього» і продовжити дискусії про майбутнє нашого міста. Адже саме молодим, творчим і креативним людям варто розпочати втілювати власні ідеї в життя.

Наше місто – це не просто місце на карті, це місто, у якому хочеться жити. Учнівсько-студентський конкурс ідей у формі інноваційного проєкту проводиться з метою заохочення молоді до творчої й інтелектуальної самореалізації.

Подати проєкти на конкурс «Моє місто майбутнього» можна до 22 березня 2024 року. Фінал конкурсу відбудеться 29 березня.

До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, ліцеїв, студенти закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти Івано-Франківської області (крім коледжу УКД). Участь у конкурсі безкоштовна! До участі в конкурсі приймаються проєкти у вигляді презентацій (до 5-ти осіб в одній групі).

Призовий фонд конкурсу:

● 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 10% вартості навчання в УКД), грошова винагорода 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;

● 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 25% вартості навчання в УКД), грошова винагорода 1000 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;

● 1 місце – грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД), грошова винагорода 1500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGRRRP2Zd-reeT0pyV6CzVfqX0dtk…