Фонд отця Івана Луцького: конкурс із географії
пт, 12/01/2023 - 10:46
Фонд отця Івана Луцького: конкурс із географії

Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурс для обдарованої молоді на отримання грантів на навчання в Університеті Короля Данила Конкурс на навчання за напрямом «Географія» м. Івано-Франківськ, 22 березня 2024 року

Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, нетворкінг для формування нових проєктів, а також допомога абітурієнтам у виборі професії.

Конкурс із географії відбудеться 22 березня 2024 року. Взяти участь у конкурсі можна за умови попередньої реєстрації: подання заявок відбуватиметься до 15 березня 2024 року.

Узяти участь у конкурсі можуть учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (8, 9,10,11 класів), або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2023/2024 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу:

● 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 25% вартості навчання в УКД), грошова винагорода 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;

● 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД), грошова винагорода 1000 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;

● 1 місце – грант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД), грошова винагорода 1500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів.

Правила проведення грантового конкурсу за напрямком «Географія»
Грантовий конкурс відбудеться у один очний тур у формі тестування.
Завдання складені українською мовою у формі тестів (30 питань) та виконуються кожним учасником самостійно протягом однієї години в комп’ютерному класі.

УВАГА!

Участь у конкурсі за напрямком « Географія» є безкоштовною!
Інші витрати (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачують учасниками самостійно. Учасники повинні мати паспорт або інший документ для підтвердження їх особи.

Додаткову інформацію щодо проведення всіх конкурсів можна отримати на сайті Університету Короля Данила www.ukd.edu.ua

Місце проведення: Університет Короля Данила(Україна, 76018,м.Івано-Франківськ,
вул. Є. Коновальця, 35)

Контактна інформація Організаційного комітету конкурсу за напрямком «Географія»:

ЗВО «Університет Короля Данила»: Україна, 76018, м. Івано - Франківськ, вул.
Є.Коновальця, 35; www.ukd.edu.ua

Контактні особи: