Еволюція барної культури: від давніх до сучасних часів
ср, 10/19/2022 - 12:03
Еволюція барної культури: від давніх до сучасних часів

Як розважались люди в давнину, якщо у них не було барів? А ми кажемо, що бари були!

Про еволюцію барної культури з давніх часів до сьогодні розповість Роман Кутинський в рамках бінарного заняття для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Заняття проводитиме старша викладачка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксана Мальована спільно з бар менеджером ресторації «Кухня» та співзасновником «Speak Easy 41», членом Асоціації барменів України, переможцем міжнародного конкурсу Metaxa 12 Романом Кутинським в рамках вивчення дисципліни «Барна справа».

Пан Роман представляв Івано-Франківськ на світовому барному шоу у Києві BAROMETR 2021 на рівні з топовими барами Риму, Києва, Тель-Авіву, Парижу, Амстердаму та інших міст. І він все про барну культуру світу.

То ж не пропустіть вже 21 жовтня о 9.00 в малому актовому залі. Чекаємо!