Економічний weekend в УКД
ср, 04/14/2021 - 11:43
Економічний weekend в УКД

Команда УКД знає, що школярам необхідні базові економічні навички та знання: як планувати бюджет родини, що таке податки, як заощаджувати і куди інвестувати, як протистояти шахрайству, як розпочати власний бізнес. Саме вони допомагають почуватись впевненим, розпочинати грамотну побудову своєї фінансової пірамідки з раннього віку, бути готовим до самостійного життя. Ми запрошуємо на «Економічний weekend в УКД».

Програма базового курсу для школярів 9-11 класів та студентів коледжів розрахована на чотири weekend-и. Заняття проводитимуться щосуботи по два уроки тривалістю 40 хв: 13:00-13:40 і 13:50-14:30.

Тиждень 1: Що таке гроші? Економічні теорії виникнення грошей. Еволюція грошей. Відмова від товарного забезпечення. Види електронних грошей. Біткойни та інша криптовалюта - це електронні гроші чи таки ні. Сукупний дохід сім’ї, що це? Причини виникнення видатків. Як ми обираємо блага. Як протидіяти «викрадачам» грошей.
Тиждень 2: Бюджет родини. Способи ведення бюджету. Найголовніші в житті видатки. Податки та види податків. Цілі податків, що і для чого.
Тиждень 3: Заощадження. Зміна вартості грошей. Депозити, що це і якими бувають. Особливості інвестування. Пенсійне забезпечення.
Тиждень 4: Фінансові ризики (етапи та способи управління).Страхування (медичне, майна, автоцивілка і т.д.). Фінансові пастки. Як протистояти онлайн-шахрайству. Фінансові піраміди, як не стати жертвою. Запозичення і кредити. Відповідальність позичальника. Фінансові цілі та планування.

Заняття відбуватимуться в ігровій формі, для кращого сприйняття. Запрошуємо в УКД!

Реєстрація - https://docs.google.com/.../1FAIpQLSd36DjdsUwqeS.../viewform

Деталі: 0951986003 Шинкар Світлана Миколаївна або 050 661 57 02 Гавадзин Наталя Олегівна