Децентралізація в Україні: здобутки, проблеми, виклики, перспективи
чт, 03/28/2024 - 15:31
Децентралізація в Україні: здобутки, проблеми, виклики, перспективи

9 квітня о 14 годині в конференц-залі, що на 4 поверсі Університету Короля Данила, відбудеться науково-практичний семінар «Децентралізація в Україні: здобутки, проблеми, виклики, перспективи».

Спікери дискутуватимуть про реформу децентралізації влади в Україні на сучасному етапі, проблемні питання організації та функціонування місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.

Мета науково-практичного семінару - аналіз й узагальнення реформи децентралізації влади в Україні на сучасному етапі, обговорення проблемних питань організації та функціонування місцевого самоврядування в умовах воєнного стану і післявоєнної відбудови країни, а також перспектив реалізації децентралізаційних процесів відповідно до європейських принципів і стандартів.

До участі у науково-практичному семінарі запрошуються представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, наукові та науково-педагогічні працівники, громадські активісти, студенти та всі, хто цікавиться проблемами децентралізації публічної влади та долучається до успішного проведення реформ в Україні.

Подія організовується з метою обміну досвідом та підвищення ефективності підготовки кадрів за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування для органів місцевого самоврядування та органів державної влади, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та державних службовців.