пт, 02/24/2023 - 10:17
Вступна кампанія 2023, освітні програми Університету Короля Данила та спеціальності Фахового коледжу, затребувані на сучасному ринку праці професії - усе це обговоримо на Дні відкритих дверей в Університеті Короля Данила. Для участі у Дні відкритих дверей необхідно зареєструватись за покликанням : Вас очікуватимуть зустріч з колективом УКД та знайомство з університетським простором, актуальна інформація про умови вступу, презентації спеціальностей, інформація про наших партнерів та можливості працевла

Для участі у Дні відкритих дверей необхідно зареєструватись за покликанням :

Вас очікуватимуть зустріч з колективом УКД та знайомство з університетським простором, актуальна інформація про умови вступу, презентації спеціальностей, інформація про наших партнерів та можливості працевлаштування.

Ми також підготували для вас розіграш подарунків та знижок на навчання в Університеті Короля Данила!

З нетерпінням чекаємо 12 березня о 13.00 за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця 35.

Реєтрація за лінком: https://forms.gle/GkUw6ucb3PmBw17V9