День професій в УКД
пт, 05/10/2024 - 11:00
День професій в УКД

Запрошуємо дітей віком від 4 до 14 років на День професій в УКД, що відбудеться 5 червня о 11:00.

Учасники Дня професій зможуть відчути себе дорослими та самостійними, обравши омріяний фах. Вони матимуть змогу отримати трудову книжку, влаштуватись на роботу, заробляти та витрачати гроші на власний розсуд.

Дітям доведеться самостійно вирішувати, ким бути і яку професію з-поміж 37 презентованих обрати.

Юнаки та дівчата зможуть спробувати себе у ролі поліцейських, лікарів, пожежників, журналістів, будівельників, банкірів, ІТ-фахівців, футболістів, юристів, візажистів, артистів.

Мета проведення заходу полягає в ознайомленні дітей із різними видами професій, актуалізації робітничого фаху і сприянні вподобанням дитини у визначенні майбутнього.