День професій
чт, 05/11/2023 - 16:14
День професій

День професій в УКД для дітей віком від 4 до 14 років відбудеться 1 червня з 12.00 до 17.00.

Учасники Дня професій зможуть у цей день відчути себе дорослими та самостійними, обравши омріяний фах. Вони матимуть змогу отримати трудову книжку, влаштуватись на роботу, заробляти та витрачати гроші на власний розсуд. Дітям доведеться самостійно вирішувати, ким бути і яку професію з-поміж 20 презентованих обрати. Юнаки та дівчата зможуть спробувати себе у ролі поліцейських, лікарів, пожежників, журналістів, будівельників, банкірів, ІТ-фахівців, футболістів, юристів, візажистів, артистів.

Усі ми розуміємо вагомість втілення таких ініціатив, особливо у часі війни. Хочемо, щоб діти - найбільш психологічно вразлива категорія - хоч на мить відволіклися від жахів і потрясінь війни.

Мета проведення фестивалю полягає також в ознайомленні дітей з різними видами професій, актуалізації робітничого фаху, навчанні цінувати працю та зароблені кошти, і насамперед сприянні вподобанням дитини у визначенні майбутнього.