День кар'єри в УКД
пн, 10/07/2024 - 16:45
День кар'єри в УКД

29 жовтня о 12.00 год. відбудеться нетворкінг «День кар'єри в УКД», який організовується вдруге Центром кар'єри УКД.

День кар’єри в УКД — це тематична комунікація й можливість отримати корисні контакти, інформацію про актуальні вакансії та зарекомендувати себе, пройти стажування й влаштуватися на роботу.

Захід корисний для тих студентів і випускників, які шукають роботу, прагнуть зрозуміти свої можливості, а також ознайомитись із вимогами різних роботодавців; для підприємств, які шукають нових працівників, - це здатність оцінити потенціал кандидатів. Здобувачі та всі ті, хто в пошуках роботи, під час зустрічі матимуть можливість безпосередньо поспілкуватися з потенційними працедавцями, отримати пропозиції стосовно наявних вакансій повної зайнятості та часткової роботи на канікули.

Місце проведення - великий актовий зал УКД.

Запрошуємо на цю подію студентів випускних курсів та випускників УКД.