Бізнес-лекторій
пн, 06/27/2022 - 13:50
Бізнес-лекторій

Університет Короля Данила спільно з компанією «blago developer” запрошує підприємців області та релокованих підприємців на «Бізнес-лекторій».

Наша мета – допомогти підприємцям у налагодженні бізнес-процесів в умовах війни, просуванні та лідогенерації. Тому ми попросили успішних фахівців різних напрямів стати спікерами лекторію.

В програмі:

- Іван Дирів, генеральний директор компанії «Галас»: «Можливості просування бренду в соціальних мережах»
- Наталя Заверуха, керівник компанії “Manageable” агенції з опису та оптимізації бізнес-процесів: «Як описати будь-який процес, щоб його однаково розуміли всі члени команди і виконували. На прикладі «Лідогенерація»
- Максим Миронюк, керівник відділу діджитал-маркетингу компанії blago developer: «Перфоманс-маркетинг – як це працює у великому бізнесі».

Початок: 14.00 год. тривалість заходу: до 3 год.

Місце проведення: Вул. Коновальця 35, Університет Короля Данила, конференц-зал.

Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.
Вартість участі: безкоштовно
Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/.../18fYTzWbd2ohp2S0D.../viewform...