Онлайн-вебінар для абітурієнтів та їхніх батьків
пт, 04/17/2020 - 13:18
 Онлайн-вебінар для абітурієнтів та їхніх батьків

Звідки береться тривога? Як справлятися зі своїми хвилюваннями, переживаючи, а не ігноруючи їх?- ці питання стоять перед випускниками шкіл впродовж усього 9-го або 11-го класу, загострюючись на період вступу.

Але карантин зробив так, що ми хвилюємось, відчуваємо тривогу і страх, невизначеність та злість без прив’язки до конкретної події. І часто батьки не знають, як допомогти своїм школярам долати негативні емоції.

Університет Короля Данила дбає не лише про фізичне, а й про ментальне здоров’я абітурієнтів та їхніх батьків. Тому організовуємо онлайн-вебінар «Долаємо карантинну хандру разом».

На ньому спеціалісти навчать абітурієнтів допомагати собі самостійно, справлятися з негативом в умовах карантину, а також будувати відносини між дітьми та батьками у ситуації вимушеної ізоляції.

Цікаво? Доєднуйся 22 квітня о 19.00

Реєстрація: https://cutt.ly/Vt8IUcU

Вебінар проведуть Аліна Касілова (Alina Kasilova) — клінічний психолог, тренер, практичний психолог УКД, член Національної психологічної асоціації та Асоціації дитячих та сімейних психологів України. Спеціалізація — дитяча та підліткова психологія. «Працюю в сфері освіті, співпрацюю з ювенальною превенцією та патрульною поліцією — проводжу досудові інтерв'ю неповнолітніх, спеціалізовані експертизи та надаю психологічні заключення. Реалізовую власні проєкти по протидії насильства, маю приватну психологічну практику. Залучена до відділу методичної розробки навчальних матеріалів для національного проєкту по захисту дітей в Інтернеті».

Та Микола Демків — лікар-психіатр, психолог, консультант в напрямку КПТ. Спікер в таких проєктах: КОДОН (клуб обговорення діагностики окремих нозологій), Reproductive Health, MEDME, 15/4. Учасник УМСА та керівник проєкту 20/80. Здобув вищу освіту в ІФНМУ за спеціальністю «Лікувальна справа». Закінчив інтернатуру по «Психіатрії» на базі ОПНЛ№3 від ІФНМУ. Працював на посаді асистента на кафедрі «Психіатрії наркології та медичної психології» ІФНМУ. Здобув вищу освіту за спеціальністю «Психологія» (кафедра клінічної та експерементальної психології). Завершив курс «Психологія стресу та способи боротьби з ним» від Київського університету ім. Бориса Грінченка Здобуваює освіту КПТ психотерапевта в УКУ м.Львів.