event

День ІТ-компанії «GlobalLogic» в УКД.

В Університеті Короля Данила триває серія фахових заходів для студентів ІТ-спеціальності. Зокрема, сьогодні відбулася зустріч студентів університету та Фахового коледжу УКД із представниками ІТ-компанії «GlobalLogic» (GlobalLogic Ukraine).

Front-end team leader ІТ-компанії «GlobalLogic» Віталій Мельник у ході лекції для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» розповів про сучасні тенденції вебтехнологій.

На питання студентів про набуття досвіду у сфері Віталій Мельник відповів: «Рекомендую найперше брати участь у різних проєктах на волонтерській основі, наприклад, практикуватися у розробці сайтів. Можете також переймати досвід у колег, які зможуть навчити чогось нового і рекомендувати вас опісля на роботу. Напрацюйте 5-6 проєктів для портфоліо або організуйтесь, наприклад, з айтівцями УКД та створіть власний сайт. Це досвід. Усе залежить від вас».