Meet

Розклад занять у смартфоні: студенти УКД розробили та запустили чат-бот із розкладом в телеграмі

Новий сервіс розроблений студентами другого курсу, які навчаються за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення»: Павлом Семенюком та Олександром Тимченком. Хлопці проаналізували декілька варіантів чат-ботів інших закладів вищої освіти та, врахувавши потенційні ризики й наявні недопрацювання, створили власний варіант.

Фонд імені отця Івана Луцького підтримав таку ініціативу студентів-другокурсників, надавши їм фінансову допомогу для подальшого вдосконалення професійних навичок. Новий напрям діяльності фонду - сприяння у реалізації проєктів та стартапів не лише абітурієнтів, а й студентів. Першим, власне, став чатбот із розкладом студентів-айтівців.

Телеграм-бот дозволяє студентам дізнаватися розклад відповідно до усіх оновлень та змін. Розклад можна переглянути за назвою групи або ж за прізвищем та іменем викладача. Особливістю цього чат-боту є те, що за допомогою робочого інтерфейсу ви можете позначити розклад своїх занять, або ж своє прізвище та ім’я, якщо ви викладач, як основне. Таким чином, щодня вранці буде надіслано сповіщення із переліком занять. Крім того, можете також додати десять обраних розкладів й завжди бути в курсі навчального розпорядку ваших колег та друзів.

Університет Короля Данила — заклад, що постійно удосконалюється та осучаснює власну освітню траєкторію, створюючи додаткові функційні інструменти для полегшення навчального процесу.

📲https://t.me/KDU_scheduler_bot