Інформація для Батьків
Шановні батьки, колектив Університету Короля Данила вітає вас!

На сайті ми намагаємося дати корисну та важливу інформацію про наш Університет та про умови, в яких навчається чи буде навчатися Ваша дитина. Якщо ви не знайшли відповіді на питання - ми радо відповімо на них за телефоном приймальної комісії чи при особистій зустрічі у нас. Ми розуміємо, що вибір навчального закладу для своєї дитини - це дуже важливе рішення в житті не лише дитини, а й вас, люблячих батьків. Впевнені, що УКД зможе не лише переконати у правильності рішення здобувати освіту у наших стінах, а й стати дуже важливим фактором професійної реалізації Вашої дитини. Бути щасливим під час навчання і мати життєве щастя після здобуття. Кожен наш випускник - це член нашої великої Родини УКД.

Навчання в УКД

Ви можете ознайомитися з нашими спеціальностями, за якими ми проводимо навчання, а також з умовами вступу до УКД. Якщо у Вас виникли запитання щодо вступу і навчання в Університеті - напишіть нам.

Студентське життя

Ви можете ознайомитися зі студентським життям в нашому Університеті. Ваша дитина буде задоволена!

Ринок праці

Зв’язок УКД з ринком праці - пріоритет нашої команди! Адже ми не лише навчаємо, а й забезпечуємо професійну реалізацію студентів та випускників.

3D тур

Пройтися по університету завдяки 3D туру, заглянути в наші світлі та приємні аудиторії, та просто відчути атмосферу Університету Ви можете, скориставшись посиланням нижче.

Але ми Вас чекаємо і на живий тур по Університету. Завжди Вам раді!

Наші контакти

Залишилися питання? Контакти секретаріату Ректора і приймальної комісії дивіться за посиланням нижче - завжди радо відповімо.

Також Ви можете звернутися з Вашим питанням до Ректора.

Будьмо на зв’язку! Раді знайомству!

Дізнатися більше