Meet

Упродовж тривалого часу кафедра інформаційних технологій УКД систематично працює над оновленням освітніх програм бакалаврів «Розробка та тестування програмного забезпечення» та магістрів «Інженерія програмного забезпечення».

Швидкий темп змін в ІТ-сфері вимагає постійного перегляду та оновлення програм для забезпечення студентам необхідних навичок та знань для успішної кар'єри в IT-індустрії.

Основна мета оновлення програм - підготувати студентів до актуальних вимог ринку праці, забезпечити їм набуття знань з новітніх технологій та інструментів розробки програмного забезпечення. Стейкхолдери і викладачі переконані, що досягнення цієї мети можливе із внесенням у програму таких предметів як машинне навчання, інтернет речей, блокчейн, розробка мобільних додатків та інші сучасні технології.

Також слід враховувати глобальні тенденції у галузі та співпрацювати зі спеціалістами з IT-індустрії для забезпечення актуальності програми та вимог роботодавців. З такою метою нещодавно відбувалася зустріч з керівником ІТ-компанії Devlight Ігорем Поличем, фаховими працівниками компанії та професорсько-викладацьким складом.

«У цілому, оновлення освітніх програм галузі знань «Інформаційні технології» є важливою задачею для забезпечення відповідної якості студентського навчання. Це допоможе їм отримати необхідні навички та знання для успішної кар'єри в IT-індустрії та відповідати на сучасні виклики у галузі програмної інженерії», - відзначає проєктний менеджер кафедри ІТ Тарас Стисло (Taras Styslo).