юридична клініка
Юридична клініка

Юридична клініка була створена в Івано-Франківському університеті імені Короля Данила Галицького в 2004 році, щоб забезпечити практичне навчання для фахівців в області права і забезпечити студентів старших курсів стажування в області «Юриспруденція» і «Закон».

Діяльність клініки заснована на «Probono філософії» (від латинського «pro bono publico» або буквально – заради суспільного блага). Це досягається за рахунок:

  • надання студентів-юристів з можливістю практичних професійних навичок;

  • створення можливостей для студентів, щоб пройти практику;

  • забезпечення соціально вразливі групи суспільства безкоштовними юридичними консультаціями;

  • просвіти населення в правових питаннях;

  • надаючи студентам можливість взаємодіяти з представниками судової системи, правоохоронних органів та інших державних і місцевих органів влади;

  • створення ефективного обміну інформацією між спільнотою, засобами масової інформації та клінікою для того, щоб краще зрозуміти практичні потреби громадян;

Щорічно Юридична клініка стає більш ефективною і дієвою – розширення кількості консультацій, що надаються громадянам в середньому 300 на рік. Клініка також проводить на місці консультацію та освітні заходи, що працюють у співпраці з неурядовими організаціями за міжнародними проектами, а також бере участь в різних заходах і конкурсах по всій країні.
Юридична клініка Університету є членом Асоціації юридичних клінік України та працює в тісній співпраці з опіки виконкому міської ради Івано-Франківської, Міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також інших громадських організації шляхом надання безоплатної вторинної правової допомоги.


НАША КОМАНДА
ПРАВОВА ДОПОМОГА
ПРАВОВА ОСВІТА
КОНСУЛЬТАЦІЇ
Image
контакти

+380 342 77 18 45

university@ukd.edu.ua

ГРАФІК РОБОТИ

Пн - Пт
з 15:00 до 17:00

Сб - Нд
вихідні

Дізнатися більше