Розклад фаховий молодший бакалавр- ЗФН
Аудиторне навчання
Підсумковий контроль (ЕК)

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ ТА УНІВЕРСИТЕТУ КОРОЛЯ ДАНИЛА ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ, У ЯКИХ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНА СЕСІЯ ТРИВАТИМЕ з 22.03.2021 по 26.03.2021 р.!

Підсумковий контроль за парний семестр для студентів Університету І та V (магістрів) курсів усіх спеціальностей і ІІ та ІІІ курсів спеціальностей «Журналістика», «Право», «Філологія», а також студентів Коледжу ІІ курсу усіх спеціальностей та ІІІ курсу спеціальності «Право» буде проводитися у дистанційному форматі на платформі СДО.

Прохання до студентів попередньо ознайомлюватися з розкладом заліково-екзаменаційної сесії на сайті Університету, вчасно заходити на платформу СДО та обов’язково враховувати час на авторизацію в системі! Час початку екзамену/заліку згідно з розкладом!

Навчальна частина Університету

КОЛЕДЖ УКД