Працевлаштування без факапів
14 березня 2023 10:03
Працевлаштування без факапів

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбувся перший захід з циклу «Працевлаштування без факапів», ініційованого Центром практичної підготовки та працевлаштування УКД.

У ході майстер-класу експерти галузі разом зі студентами-магістрами УКД розглянули основні аспекти студентського працевлаштування. Про особливості трудового законодавства, права та обов'язки працівника й роботодавця, трудовий контракт, оплату праці та години роботи говорила начальниця відділу кадрів УКД Леся Косьмій, вдало складене резюме - HR Університету Короля Данила Галина Боднарук, сучасний ринок праці та перспективні сьогодні професії - заступниця HRrD blago developer Марія Савка.

«Розпочинаючи кар’єрний шлях, студенти стикаються завперш з проблемою пошуку роботи та підготовки до успішної співбесіди. Через це важливо вже зараз набиратися досвіду, аби в майбутньому отримати очікуваний результат, - ділиться кураторка проєкту Богдана Витвицька,- Університет Короля Данила підтримує студентів, саме такі події надалі сприяють успішному кар’єрному розвитку».