Лідери IT-ринку міста формують освітню програму для Університету Короля Данила!
11 серпня 2022 01:08
Лідери IT-ринку міста формують освітню програму для Університету Короля Данила!

Хороший молодий спеціаліст - це людина, яка володіє актуальними знаннями та навичками. І команда УКД прагне розвивати молодих професіоналів, які володіють актуальними компетентностями і є конкурентоспроможними на ринку праці.   С

аме тому залучаємо потенційних роботодавців не лише до практики та стажувань, а й до роботи над освітньою програмою.

11 серпня в Університеті Короля Данила відбулась зустріч IT-cпільноти з командою закладу вищої освіти в рамках перегляду освітніх програм.

За кругли столом зібрались представники найуспішніших компаній в місті: Co-ax software, Softserve, IT-cluster, Epam, IT-cluster academy, Avenga, Tenant Cloud, та представники УКД. Моредатором зустрічі виступив менеджер IT-напряму УКД Тарас Стисло.

«Усі університети країни готують фахівців ІТ-напряму за стандартом від міністерства, який затвердили у 2018 році. Він вже втратив актуальність. Нам потрібно готувати спеціаліста, який потрібен ринку праці. І для цього ми працюємо з практиками», - розповідає перший проректор УКД Михайло Косьмій.