Творчий конкурс «Тематична листівка» (графічна робота)
пн, 11/23/2020 - 18:50
Творчий конкурс «Тематична листівка» (графічна робота)

Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурс для обдарованої молоді на отримання
грантів на навчання в Університеті Короля Данила

Творчий конкурс “Тематична листівка” (графічна робота)
м. Івано-Франківськ, 30 березня 2021 року

• Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови п. Руслана Марцінківа.

У рамках реалізації однієї з візій УКД – університет є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами, батьками, абітурієнтами, випускниками та науковим середовищем – організовується грантова програма конкурсів для обдарованої молоді.
Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, нетворкінг для формування нових проектів, розкриття креативного потенціалу, а також надання їм допомоги у виборі професії.

До участі в конкурсі запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (9,10,11 класів) або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2020/2021 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу “Тематична листівка” (графічна робота):

• 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 30% вартості навчання в УКД) і грошовий приз 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз 1000 грн. і цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 1 місцегрант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) і грошовий приз 1 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів.

Керівники (вчителі) та навчальні заклади нагороджуватимуться грамотами та подяками від організаторів і партнерів.

Щоб стати учасником необхідно подати заявку встановленого зразка до 24 березня 2021 року з поміткою «На конкурс_ Тематична листівка».

Правила проведення грантового конкурсу “Тематична листівка” (графічна робота):
Грантовий конкурс відбудеться в один тур. Графічна робота виконується учасником самостійно протягом двох годин в навчальній аудиторії. Створення листівки передбачає застосування графічних засобів: туш, перо, лінер, акварель, а також формат А4.

УВАГА!

Участь у Творчий конкурс “Тематична листівка” (графічна робота) є безкоштовною!
Інші витрати (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачують учасниками самостійно. Учасники повинні мати паспорт або інший документ для підтвердження їх особи.

Додаткову інформацію щодо проведення всіх конкурсів можна отримати на сайті Університету Короля Данила: www.ukd.edu.ua

Місце проведення: Університет Короля Данила (Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35)

Час проведення:

30 березня 2021 року
08:30 – 10:00 год. – реєстрація учасників
10:00 – 10:30 год. – урочисте відкриття
10:30 – 12:30 год. – конкурс
12:30 – 13.00 год. – перерва на обід, кава-брейк
13.00 – 13.30 год. – підбиття підсумків та оголошення результатів конкурсу
13:30 – 14.30 год. – урочисте підведення підсумків та нагородження переможців.

Контактна інформація Організаційного комітету конкурсу з української мови:

ПВНЗ Університет Короля Данила: Україна, 76018, м. Івано-Франківськ,
вул. Є. Коновальця, 35; www.ukd.edu.ua