Творчий конкурс «Тематична листівка» (графічна робота)
пн, 11/23/2020 - 18:50
Творчий конкурс «Тематична листівка» (графічна робота)

Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурс для обдарованої молоді на отримання
грантів на навчання в Університеті Короля Данила

Творчий конкурс “Тематична листівка” (графічна робота)
м. Івано-Франківськ, 24 березня 2023 року

• Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови п. Руслана Марцінківа.

У рамках реалізації однієї з візій УКД – університет є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами, батьками, абітурієнтами, випускниками та науковим середовищем – організовується грантова програма конкурсів для обдарованої молоді.
Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, нетворкінг для формування нових проектів, розкриття креативного потенціалу, а також надання їм допомоги у виборі професії.

До участі в конкурсі запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (8,9,10,11 класів) або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2022/2023 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу “Тематична листівка” (графічна робота):

• 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 25% вартості навчання в УКД), грошова винагорода 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД), грошова винагорода 1000 грн. і цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 1 місцегрант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД), грошова винагорода 1500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів.

Керівники (вчителі) та навчальні заклади нагороджуватимуться грамотами та подяками від організаторів і партнерів.

Щоб стати учасником необхідно подати заявку встановленого зразка до 17 березня 2023 року з поміткою «На конкурс_ Тематична листівка».

Правила проведення грантового конкурсу “Тематична листівка” (графічна робота):
Грантовий конкурс відбудеться в один тур. Графічна робота виконується учасником самостійно впродовж двох годин у навчальній аудиторії. Створення листівки передбачає застосування графічних засобів: туш, перо, лінер, акварель. Формат: А4.

УВАГА!

Участь у Творчий конкурс “Тематична листівка” (графічна робота) є безкоштовною!
Інші витрати (проїзд, проживання, харчування тощо) учасники оплачують самостійно. Для участі у конкурсі учасникам необхідно мати паспорт або інший документ для підтвердження особи.

Додаткову інформацію щодо проведення всіх конкурсів можна отримати на сайті Університету Короля Данила: www.ukd.edu.ua

Місце проведення: Університет Короля Данила (Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35)

Контактна інформація Організаційного комітету конкурсу з української мови:

ЗВО «Університет Короля Данила»: Україна, 76018, м. Івано-Франківськ,
вул. Є. Коновальця, 35; www.ukd.edu.ua