Турнір з футзалу «КУБОК КОРОЛЯ ДАНИЛА»
пн, 04/12/2021 - 01:47
Турнір з футзалу «КУБОК КОРОЛЯ ДАНИЛА»

Можливо саме ти навчатимешся в Університеті Короля Данила безкоштовно? Спробуй отримати грант на навчання.

Університет Короля Данила є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами, батьками, абітурієнтами, випускниками та науковим середовищем.

УКД проводить турнір з футзалу «КУБОК КОРОЛЯ ДАНИЛА» метою якого є:

• розвиток та підтримка здорового способу життя серед учнівської молоді;
  • популяризація вищої освіти засобами спорту;
  • сприяння розвитку спорту та культури серед підростаючого покоління;

Участь у турнірі беруть учнівські футбольні команди (хлопців/дівчат) 8 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів під керівництвом вчителя фізичного виховання (або представників батьківського комітету, які беруть на себе відповідальність за здоров’я дітей).

Заявки на участь необхідно подати до 01.05.2024 року на сайт університету: https://ukd.edu.ua/events/turnir-z-futzalu-kubok-korolya-danyla

Гра проводиться за правилами «футзалу». Склад команди не повинен перевищувати 10 чол. Безпосередньо у грі бере участь 5 гравців, один із яких воротар.

ПОЛОЖЕННЯ про турнір з футзалу «КУБОК КОРОЛЯ ДАНИЛА – 2024»

РЕГЛАМЕНТ турніру з міні-футболу «КУБОК КОРОЛЯ ДАНИЛА – 2024»

Призовий фонд турніру:

• Команда, яка займе I-ше місце у турнірі отримує 50% знижки на навчання в Університеті Короля Данила (всього 10 знижок) на цінний кубок.
  • Команда, яка займе II-ге місце у турнірі отримує 25% знижки на навчання в Університеті Короля Данила (всього 10 знижок).
  • Команда, яка займе III-тє місце у турнірі отримує 10 % знижки на навчання в Університеті Короля Данила я(всього 10 знижок).
  • Також буде нагороджено кращого гравця, кращого бомбардувальника та кращого воротаря турніру 100%-ю знижкою на навчання в Університеті Короля Данила (всього 3 знижки).
    Знижка переглядається після здачі кожної заліково-екзаменаційної сесії.
    Якщо студент, який отримує дану знижку, здав сесію виключно на "добре" та "відмінно", то знижка продовжує діяти до наступної сесії. Така система функціонує протягом усього періоду навчання і прописується у договорі на навчання.
  • Окрім того, фіналісти турніру будуть нагороджуватися цінними подарунками від партнерів даного заходу.

Загальна сума знижок сягає понад 800 тис.грн.