Конкурс за напрямом «Журналістика»
пн, 11/23/2020 - 16:11
Журналістика

Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурс для обдарованої молоді на отримання грантів на навчання в Університеті Короля Данила

Конкурс журналістських та публіцистичних текстів
памяті о. Івана Луцького «Слово правди»
м. Івано-Франківськ, 02 квітня 2021 року

● Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
● Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови п. Руслана Марцінківа

У рамках реалізації однієї з візій УКД – університет є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами, батьками, абітурієнтами, випускниками та науковим середовищем – організовується грантова програма конкурсів для обдарованої молоді.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація творчих здібностей та журналістських навичок, нетворкінг для формування нових проєктів, орієнтування конкурсантів на успішну освіту й роботу над власним розвитком з метою подальшого впровадження кращих стандартів якості та рівня життя в рідній державі; заохочування учасників Конкурсу до самореалізації шляхом оприлюднення власних творів на сторінках видання «Логос».

До участі в конкурсі запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (9,10,11 класів) або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2020/2021 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу за напрямом «Журналістика»:

• 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 30% вартості навчання в УКД) і грошовий приз 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз 1000 грн. і цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 1 місцегрант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) і грошовий приз 1 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів.

Керівники (вчителі) та навчальні заклади нагороджуватимуться грамотами та подяками від організаторів і партнерів.

Для участі в Конкурсі необхідно до 27 березня 2021 року (включно) надіслати заявку учасника та творчу роботу з поміткою «На конкурс Журналістських та публіцистичних текстів».

Правила проведення грантового Конкурсу:

Грантовий конкурс відбудеться у два етапи:
I етап (прийом робіт):

• початок Конкурсу - 01 січня 2021 року;
  • прийом робіт до 27 березня;
  • публікація робіт на сторінках газети «Логос».

II етап (оцінювання робіт та визначення переможців):

• робота журі з обробки творчих робіт учасників Конкурсу,визначення переможців
  • захист творчих робіт конкурсантами
  • церемонія нагородження переможців Конкурсу, а також проведення майстер-класів для учасників

Кращі роботи визначаються за такими критеріями:

• актуальність та повнота розкриття тематики Конкурсу;
  • творчий підхід (відсутність копіювання та запозичення тем тощо);
  • стилістичний виклад та естетичний вигляд роботи.

УВАГА!
Участь у конкурсі журналістських та публіцистичних творів є безкоштовною!

Інші витрати (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачують учасниками самостійно. Учасники повинні мати паспорт або інший документ для підтвердження їх особи.

Додаткову інформацію щодо проведення всіх конкурсів можна отримати на сайті Університету Короля Данила: www.ukd.edu.ua

Місце проведення: Університет Короля Данила (Україна, 76018, м. Івано-Франківськ,
вул. Є. Коновальця, 35)

Час проведення:

02 квітня 2021 року

08:30 – 10:30 год. – реєстрація учасників
10:30 – 11:00 год. – урочисте відкриття
11:00 – 12:00 год. – захист робіт
12:00 – 13.00 год. – перерва на обід, кава-брейк
13.00 – 13.30 год. – підбиття підсумків та оголошення результатів
13.30 – 14.30 год. – екскурсія для учасників Конкурсу.
14:30 – 15.30 год. – урочисте підведення підсумків та нагородження переможців.
Сподіваємося, що абсолютно всі учасники матимуть задоволення від творчих змагань,
спілкування та можливості поділитися з друзями власними мріями й планами на майбутнє.

Контактна інформація Організаційного комітету конкурсу журналістських та
публіцистичних текстів:

ПВНЗ Університет Короля Данила: Україна, 76018, м. Івано-Франківськ,