Фонд отця Івана Луцького: конкурс із математики
пн, 11/23/2020 - 20:52
Фонд отця Івана Луцького: конкурс із математики

Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурс для обдарованої молоді на отримання
грантів на навчання в Університеті Короля Данила

Конкурс з математики
м. Івано-Франківськ, 15 березня 2024 року

• Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови п. Руслана Марцінківа

У рамках реалізації однієї з візій УКД - університет є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами, батьками, абітурієнтами, випускниками та науковим середовищем, організовується грантова програма конкурсів для обдарованої молоді.
Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, нетворкінг для формування нових проектів, а також надання їм допомоги у виборі професії.

До участі в конкурсах запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (9,10,11 класів), або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2023/2024 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу з математики:

• 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 25% вартості навчання в УКД) та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 1 місце – грант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) та цінні подарунки від організатора та партнерів;

Керівники (вчителі) та навчальні заклади нагороджуватимуться грамотами та подяками від організаторів та партнерів.

Щоб стати учасником необхідно подати заявку встановленого зразка до 10 березня 2024 року з поміткою «На конкурс_Математика».

Правила проведення грантового конкурсу з математики:

Грантовий конкурс відбудеться в один очний тур, який проводяться у письмовій формі.
Завдання складені українською мовою у вигляді задач та виконуються кожним учасником самостійно протягом двох годин.

УВАГА!

Участь у конкурсі з математики є безкоштовною!
Інші витрати (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачують учасниками самостійно. Учасники повинні мати паспорт або інший документ для підтвердження їх особи.

Додаткову інформацію щодо проведення всіх конкурсів можна отримати на сайті
Університету Короля Данила: www.ukd.edu.ua

Література для підготовки до конкурсу з математики:

1. Збірник задач з математики для вступників до ВНЗ / В.К.Єгерев, В.В.Зайцев, Б.А.Кордемський; За ред. М. І. Сканаві. — 6-те вид. — К.: Арій, 2011. — 608с.
  2. Готуємося до олімпіади з математики / Федак І.В. — Кам’янець-Поділ.: Абетка, 2006. — 420с.
  3. Збірник тестових завдань з математики / Під редакцією О.Р.Никифорчина, Р.І.Собковича, А.І.Казмерчука, Н.В.Кульчицької. — 2-ге вид., випр. і доп. — Івано-Франківськ, Прикарпатський національний університет, 2006. — 259с.
  4. Збірник конкурсних задач з математики для абітурієнтів / В.М.Говоров, П.Т.Дибов, М.В.Мірошин, С.Ф.Смірнова. — Навчальна книга Богдан, 2007. — 480с.

Місце проведення: Університет Короля Данила (Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35)

Час проведення:

15 березня 2024 року

10:00 – 10:30 год. – реєстрація учасників.
10:30 – 11:00 год. – урочисте відкриття.
11:00 – 13:00 год. – конкурс з математики.
13:00 – 14.00 год. – перерва на обід, кава-брейк.
14.00 – 14.30 год. – екскурсія для учасників олімпіади.
14:30 – 15.30 год. – підбиття підсумків, оголошення результатів конкурсу з математики та нагородження переможців, урочисте закриття.

Контактна інформація Організаційного комітету конкурсу з математики:

ЗВО «Університет Короля Данила»: Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35; www.ukd.edu.ua

Контактні особи:

Мосюрчак Віктор