Зустріч із гарантами освітніх програм УКД
18 вересня 2024 05:09
Зустріч із гарантами освітніх програм УКД

В Університеті Короля Данила відбулася зустріч гарантів освітніх програм, під час якої окреслили важливі аспекти навчального процесу та плани на новий навчальний рік. Особливу увагу приділили особливостям роботи з першокурсниками, адаптації їх до університетського середовища та розвитку ключових компетенцій. Також йшлося про реалізацію індивідуальних освітніх траєкторій, підвищення мотивації студентів та залученість їх до навчального процесу, розвиток комунікаційних навичок і критичного мислення. Гаранти ОП наголосили на методиці підтримки студентів у перший період навчання та наданні їм консультаційної допомоги. Проректор із забезпечення якості освіти та цифрової трансформації Любомир Ілин відзначив, що успішна інтеграція студентів в університетське середовище є пріоритетом на початковому етапі навчання, і саме тому мусимо враховувати індивідуальні потреби кожного здобувача, створюючи сприятливе середовище для їхнього розвитку.