За даними Міністерства освіти та науки, Університет Короля Данила в трійці лідерів серед приватних ЗВО за кількістю студентів, які отримали державні гранти. Таку інфографіку МОН оприлюднило під час онлайн-наради «Приватна вища освіта в контексті сучасних викликів».
Так, понад 100 студентів Університету Короля Данила підтвердили свої знання та отримали державні гранти на навчання. Серед них — першокурсниця Вікторія Гринишин, яка обрала спеціальність «Інженерія програмного забезпечення». Середній бал НМТ здобувачки —182,25.
Вікторія обрала спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», оскільки вважає, що цей напрямок сьогодні вкрай необхідний і затребуваний на ринку праці.
«Мене завжди цікавили технічні дисципліни. Для себе обрала ІТ: мені до вподоби те, що я можу бути дотичною до ухвалення сучасних технологічних рішень і водночас спростити своєю роботою окремі побутові процеси, — відзначає студентка. — До слова, я розглядала й інші заклади, але обрала Університет Короля Данила, тому що тут налагоджене партнерство з усіма провідними ІТ-компаніями регіону. Бінарні заняття, зустрічі зі стейкхолдерами — усе це допоможе мені в подальшій професійній реалізації».
На грант не сподівалася, проте радіє, що має можливість ним скористатися: «Коли я складала НМТ та подавала заявки на вступ, ще не було остаточно відомо, що держава надаватиме гранти на навчання. Однак, коли цю інформацію офіційно підтвердили, а Університет Короля Данила оголосив про свою участь у проєкті з надання державних грантів, я зрозуміла, що мої результати відповідають необхідним критеріям, і я можу претендувати на грант».
«Університет Короля Данила – це сучасний заклад освіти, для якого пріоритетним є доступ до якісної вищої освіти. Для нас є цінним, що наші абітурієнти мають можливість скористатися державними грантами та навчатися в УКД. Крім того, в нашому університеті також функціонує грантова програма в межах діяльності Фонду отця Івана Луцького. Вона спрямована на підтримку талановитих, умотивованих амбітних студентів із наданням їм додаткових фінансових можливостей для здобуття якісної вищої освіти», — розповів ректор УКД Мирослав Луцький.