В УКД відбулись захисти проєктів здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»
08 грудня 2023 04:12
 В УКД відбулись захисти проєктів здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»

8 грудня в Університеті Короля Данила відбулися захисти проєктів здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Захист організовано в рамках навчальної дисципліни «Інноваційний менеджмент та розвиток стартапів» - спільних освітніх компонентів Університету Короля Данила та ІТ-компанії «SoftServe».
Серед запрошених гостей - представники ІТ-компанії «SoftServe»: Talent Acceleration Center Lead Юрій Безгачнюк та Lead Automation Engineer Іван Гарасим.

Захист відбувався у форматі студентських дебатів та Elevator Speech. Переможець отримав можливість безкоштовно впродовж трьох / чотирьох місяців навчатися в інтернатурі ІТ-компанії «SoftServe» під керівництвом Сергія Гаврилка та Івана Гарасима.

«Захист проєктів - це механізм, у якому студенти демонструють навички самопродажу. Важливою частиною роботи в ІТ є не лише створення проєктів, але і вміння їх ефективно презентувати. Для успішного працевлаштування треба зуміти «продати» себе, показати, що вмієш. Розпочинаючи професійний шлях, багато спеціалістів очікують, що їхнє головне завдання - це написання коду, проте вагому роль відіграє і ефективний продаж послуг компанії. Дебати є важливим елементом у розвитку саме цих навичок», - відзначив представник ІТ-компанії «SoftServe» Юрій Безгачнюк.

Про переваги такого формату говорять і студенти. Студент спеціальності 121 Ілля Черкас зауважує: «Найбільш ефективним, на моє переконання, є вміння спілкуватися, оскільки 80% проблем можна вирішити завдяки ефективній комунікації. Цей проєкт надає можливість вступити на інтернатуру, що є вагомим етапом для набуття професійного досвіду - ключового фактора під час працевлаштування для кожної ІТ-компанії».

«Під час проведення захисту проєктів студенти продемонстрували високий рівень підготовки та розуміння основних принципів інноваційного менеджменту та розвитку стартапів, проявили навички комунікації та публічного виступу, які є ключовими для успішного представлення своїх ідей та переконання аудиторії в ефективності власних проєктів», - резюмував проєктний менеджер ІТ-напряму Тарас Стисло.

Представники ІТ-компаній і їхня практика з компанії відіграють ключову роль у забезпеченні зв'язку між академічною сферою та реальним бізнесом, допомагаючи студентам розвивати практичні навички та готувати їх до успішного впровадження інноваційних проєктів у реальному житті.

Категорія
Дізнатися більше