Кандидат історичних наук, проректор із забезпечення якості освіти та цифрової трансформації ПВНЗ Університету Короля Данила Любомир Ілин провів блок лекцій для вчителів «Цифрові та програмні інструменти дистанційного навчання».
Курс складався з 3 уроків:
- «Віртуальне середовище» та його освітній потенціал (огляд Google for Education);
- Система Moodle, як варіант закритого освітнього простору;
- Інтернет ресурси, які дозволяють урізноманітнити методи навчання.
У проєкті взяло участь близько 200 учителів. Вони здавали тести та отримували сертифікати.
Навчальний курс підвищення кваліфікації для вчителів шкіл міста було організовано у рамках співпраці Університету Короля Данила з Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради та Центром освітніх інновацій.
«Мета курсу: поділитися досвідом із застосування сучасних цифрових інструментів та методів навчання. Вчителів і представників закладів освіти ознайомлено зі специфікою освітніх застосунків Google, можливості підключення до сервісів G Suite. Педагогам пояснили, як можна використовувати складові пакету G Suite для організації дистанційного навчання. Продемонстровано можливості онлайн застосунків Google Docs; Google Sheets; Google Forms; Google Slides для навчання дітей. Окремий блок курсу стосувався демонстрації можливостей платформи Moodle для організації закритого освітнього простору.
УКД на підставі власного досвіду готовий ділитися з усіма закладами освіти, стосовно організації дистанційного навчання. Власне дистанційне навчання – це не виклик чи «проблема», а демонстрація того, що освіта також динамічна і неможлива без застосування сучасних технологій. Карантин продемонстрував, що і шляхом дистанційного навчання можна отримати якісні і фахові знання, і дійсно перетворити життя людини на процес безперервного навчання», – розповів Любомир Ілин.