11 квітня Університет Короля Данила організував ХІІ Міжнародну наукову конференцію «Студентські наукові дискусії поза форматом».
Учасниками стали 65 студентів із закладів вищої освіти України та один доповідач з Кагулського державного університету ім. Богдана Петричейку Хашдеу (Молдова).
«Лише той, хто здатний розвиватися зараз, матиме конкурентні переваги в майбутньому. Адже наука – це дискусія, яка покращує критичне мислення та дає глибоке розуміння спеціальності, що уможливлює обіймання більшої кількості посад у професійній карʼєрі», – стверджує проректор із наукової роботи Євген Письменський.
Конференція передбачала дві частини, зокрема, під час першої було проведене пленарне засідання за участі викладачів та аспірантів, які представили результати своїх наукових досліджень.
Аспірант третього курсу УКД спеціальності «Економіка» Григорій Стахів виступив англійською мовою з темою «The Impact of Monetary Policy on Household Incomes».
«Якщо не змінювати стратегію в економіці, то вона залишатиметься на тому ж рівні, що приведе до стагнації. Нові виклики потребують нового підходу до керування нашими фінансами і структурою банківської системи», – стверджує спікер.
«Зараз надзвичайно актуально зреалізовувати такі заходи, які, з одного боку, дозволили би забезпечити соціальну підтримку незахищених верств населення, а з іншого – покликані для подальшого розвитку нашої держави», – переконана наукова керівниця Григорія, професорка кафедри управління та адміністрування Мирослава Тимоць.
Друга частина заходу була сфокусована на секційній роботі й охопила 10 тематичних напрямків:
1. Актуальні проблеми історії і теорії українського та світового естрадно-вокального мистецтва.
2. Дизайн та мистецтво.
3. Журналістика та цифрові комунікації в епоху штучного інтелекту, соціальних мереж і нових форматів: виклики, можливості та етичні аспекти.
4. Перспективи розвитку інформаційних технологій.
5. Правовий розвиток і забезпечення суспільної безпеки: виклики сучасності, інноваційні підходи та перспективи.
6. Психологічні ресурси особистості в часи невизначеності.
7. Роль крафтового бізнесу в розвитку туризму та збереженні унікальних локальних кухонь: теоретичні та практичні аспекти.
8. Сучасний бізнес: нові підходи до управління, обліку, фінансів та маркетингу.
9. Тенденції та інновації в архітектурі й будівництві.
10. Філологія в сучасному науковому дискурсі: досягнення і перспективи.
«Важливо, що ми розвиваємо студентів не тільки в творчості, але й формуємо з них майбутніх науковців. Цей симбіоз наукового озвучення робіт сприяє самореалізації в тій діяльності, яка їм найбільше до душі», – зазначає керівниця секції «Актуальні проблеми історії і теорії українського та світового естрадно-вокального мистецтва», кандидатка мистецтвознавства Наталія Толошняк.
На завершення конференції учасникам вручили сертифікати.