9 травня з нагоди Дня Університету Короля Данила, Дня Європи та Дня науки України наш заклад організував IX Міжнародний науково-практичний симпозіум «Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки в умовах євроінтеграції».
До участі в заході були запрошені представники УКД, Навчально-наукового інституту права КНУ ім. Тараса Шевченка, Центру громадянських свобод, Львівського державного університету внутрішніх справ, Донецького національного університету ім. Василя Стуса, НДІ приватного права імені Ф. Г. Бурчака, Донецького державного університету внутрішніх справ, ПВНЗ «Буковинський університет».
Робота симпозіуму охопила дві дискусійні панелі: «Право, та безпека: сучасні тенденції та інновації» та «Комунікація, свідомість і текст: міждисциплінарні аспекти психології, філології та журналістики», а також два круглих столи: «Бізнес, фінанси та гостинність: стратегічні напрями розвитку» і «Креативні індустрії: мистецтво, дизайн, архітектура, будівництво».
На одній з панелей відбулася презентація двотомника «Кримінальне право в українській європейській студії», який є результатом співпраці між кількома закладами вищої освіти.
А під час круглого столу «Креативні індустрії: мистецтво, дизайн, архітектура, будівництво» Олег Кіналь (Kinal Oleg) подарував нашому закладу картину «Король Данило» – ілюстрацію до книги Володимира Білінського «Україна-Русь», та трилогію Кевін Дж. Андерсона «Хребет дракона», перша презентація якої відбулася в УКД і яку відзначили у Голлівуді як одне з найкращих видань твору.
Крім того, у межах заходу провели колективну студентську виставку творчих робіт.
«Ми висловлюємо слова вдячності за можливість бути в цьому закладі на форумі. Справа в тому, що ми співпрацюємо з університетом у рамках міжнародного проєкту “Горизонт”, тому радо обміняємося досвідом, щоби надалі разом впроваджувати нові технології у відбудову України через екологічні проблеми», – зауважив ректор Київського аграрного університету Національної академії аграрних наук України Олександр Никитюк.
«У цей час наш університет традиційно проводить форум, спрямований на обʼєднання науковців різних спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців. Майбутня орієнтація освіти має європейський вектор, і відповідно ми намагаємося закладати в навчання компонент, який дасть змогу вивчати не лише українські принципи, а й збагачуватися через європейські практики», – розповів проректор із наукової роботи Євген Письменський.