«Роль піци в науковому житті молоді ІІ»
пн, 10/05/2020 - 12:37
«Роль піци в науковому житті молоді ІІ»

Оголошення!!!

У зв’язку з карантинними обмеженнями Оргкомітет VІІІ Студентського наукового симпозіуму

«Співдружність наук: архітектура, економіка, право», повідомляє, що запланований на

13-14 листопада 2020 року студентський науковий проект «Роль піци в науковому житті молоді ІІ» буде проведено 17 листопада 2020 з 14-00 до 16-00 у дистанційному форматі з використанням технологій Zoom.

(посилання буде надіслано пізніше)

Тематика «Навколонаука».

Допускаються будь-які доповіді, що мають побічне відношення до науки; дослідження, що базуються лише на власному досвіді чи мінімальній кількості даних (наприклад, опитування друзів, знайомих, родичів); псевдонаукові дослідження; аналіз різноманітних факторів, що тим чи іншим чином впливають на наукові дослідження; позиції сформульовані в художній літературі чи кінематографі щодо. Наприклад, 1. Позиція щодо заборони використання тварин для тестування косметики чи лікарських засобів; 2. Військово-промисловий комплекс та розвиток науки; 3. Вплив плагіату на популяризацію наукових досліджень; 4. Вампіризм та зомбізм: порівняльна характеристика; 5. Заклинальні можливості чарівних паличок з осердям з пера фенікса тощо.

Формат проведення: змагання ораторів.

Час на викладення позиції: 5 хв.

Додаткові засоби презентації: 1 зображення (слайд, фото, графік тощо).

Хто може брати участь:

1. Студенти, які надіслали доповіді до збірника Симпозіуму;

2. Студенти, які навчаються в ЗВО студенти яких надіслали доповіді для збірника Симпозіуму;

3. Студенти які зацікавлять Оргккомітет темою своєї доповіді.

Обмеження: один ЗВО – один напрям – один студент. ЗВО може подавати ту кількість учасників скільки напрямів підготовки він здійснює.

Журі може обмежити кількість учасників одного ЗВО до 3-х

Журі:

Тетяна Осадчук, засновниця Школа оратора для дітей, https://www.facebook.com/tetiana.osadchuk

Віра Качмар, завідувачка кафедри журналістики УКД https://www.facebook.com/profile.php?id=100024062960074

Богдан Форкуца, голова Наукового товариства студентів УКД https://www.facebook.com/profile.php?id=100010252517180

Порядок проведення:

Вступне слово та презентація «Як презентувати себе чи позицію в умовах карантину

– Тетяна Осадчук

Змагання доповідей.

Підведення підсумків.

Призовий фонд: 3000 грн.

1 місце – 1500 грн.

2 місце – 1000 грн.

3 місце – 500 грн.

Заявку (з вказівкою ПІБ, назви ЗВО, теми доповіді, анотації про її важливість 3-5 речень контактного телефону,) надіслати до 13.11.2020 за адресою - oleksandra.meihesh@ukd.edu.ua

Мова симпозіуму: українська, англійська чи інша мова країни учасника симпозіуму.

В рамках Симпозіуму буде здійснено публікацію збірника під загальною назвою: «Співдружність наук: архітектура, економіка, право»

Для участі в роботі Симпозіуму необхідно здійснити реєстрацію та надіслати електронною поштою до організаційного комітету до 14 жовтня 2020 року (включно!) наступні документи:

1)    тези доповіді; 2)        відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для заявки – Заявка, для тез – Тези, підтвердження сплати організаційного внеску – Внесок. Наприклад: Коваль_Тези, Коваль_Внесок.

Електронна адреса: oleksandra.meihesh@ukd.edu.ua

піца

Порядок проведення заходу

Захід проводиться в 2 етапи:

I етап – Збір тез та формування збірника Симпозіуму.

II етап – Проведення Симпозіуму: 1. Поділ за секторами і видача завдання проекту (формат і конкретні завдання Проекту будуть видані в день проведення); 2. Підготовка проекту робочими групами; 3. Презентація частин проекту; 4. Нагородження збірниками конференції, подарунками та грамотами, вручення сертифікатів безпосереднім очним учасникам; 4. Надсилання pdf варіанту збірника всім учасникам Симпозіуму (паперовий варіант отримують лише виступаючі з проектом).

Видання матеріалів Симпозіуму

Електронний варіант тез доповідей в форматі pdf буде надісланий учасникам на електронну адресу, вказану у заявці, протягом десяти днів після проведення Симпозіуму.

Вимоги до оформлення ТЕЗ доповідей

1. Матеріали повинні бути представлені українською, англійською чи іншою мовою країни учасника симпозіуму.
  2. Обсяг тез не повинен перевищувати 4-ох сторінок зі списком використаних джерел.
  3. Матеріали повинні бути підготовлені за допомогою редактора MS Word. Аркуш формату А4. Поля – 2 см зі всіх боків. Шрифт Times New Roman, кегель – 14, інтервал –1,5.
  4. Загальна схема побудови тез:

-           прізвище та ініціали автора, навчальний заклад, відомості про наукового керівника (науковий ступінь, вчене звання, посада), установа, місто – у правому верхньому кутку (без скорочень);

-           назва тез – великими літерами, напівжирним шрифтом по центру.

1. У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [7, с. 16].
  2. Список використаних джерел (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:» відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.

Роботи, що не відповідають вимогам, або не представлені у встановлений термін не розглядаються.

Організаційний внесок

Організаційний внесок для відшкодування витрат на проведення Симпозіуму становить 100 гривень.

Реквізити для внесення платежу через відділення Приватбанку:

номер карти 4149 6293 8397 4516 (Мельникович М.С.).

Просимо здійснити реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/7u4MU2bqQtX87BvK9

Контактна особа:

Острогляд Олександр Васильович – проректор з наукової роботи, тел. 097 904 21 06