Image
Ігор Смаль
Кафедри
Ігор Смаль
ПРОФЕСОР КАФЕДРИ

Загальна інформація

Ігор Вікторович Смаль - професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, кандидат географічних наук, доцент, член Українського географічного товариства.

Освіта

Закінчив географічний факультет Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка, де отримав спеціальність «географ, економіко-географ, викладач». У 1993 році в Інституті географії НАН України захистив кандидатську дисертацію і отримав науковий ступінь «кандидат географічних наук»; у 1995 році присвоєне наукове звання «доцент».

Професійний досвід

Завідувач кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Університету Короля Данила; навчальні дисципліни, що викладає: «Географія туризму», «Історія туризму», «Сільський зелений туризм», «Туризм на природоохоронних територіях».

У різні роки був директором Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, головою Ніжинської державної районної адміністрації (Чернігівська обл.).У складі штурмової роти «Карпатська Січ» 93 окремої механізованої бригади брав участь у бойових діях на сході України – захищав Піски, Водяне, Донецький аеропорт. Із 1985 по 2014 рік працював викладачем на кафедрі географії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Публікації
  • Є автором та співавтором понад 180 наукових і науково-методичних праць, серед яких шкільний підручник з географії для 9 класу, кілька монографій та навчальних посібників для вузів, рекомендованих до використання МОН України.
Наукові інтереси
  • економічна та соціальна географія України і зарубіжних країн 
  • географія туризму і рекреації
  • туристичне країнознавство та краєзнавство
Дізнатися більше