ЯКІСТЬ ОСВІТИ ОЧИМА СТУДЕНТІВ
23 жовтня 2020 01:10
ЯКІСТЬ ОСВІТИ ОЧИМА СТУДЕНТІВ

Шановні студенти. В Університеті Короля Данила (УКД) створено Центр внутрішнього забезпечення якості вищої освіти (Центр), місія якого полягає у забезпеченні внутрішньої системи  забезпечення якості вищої освіти та розбудови інноваційного освітнього середовища. До складу Центру входять викладачі, студенти, представники роботодавців та Асоціації випускників УКД.

З метою обрання студентських представників до складу Центру, пропонується усім бажаючим підготувати есе на тему “ЯКІСТЬ ОСВІТИ ОЧИМА СТУДЕНТІВ” (мінімальний обсяг есе 1800 друкованих знаків, 1,5-2 сторінки формату А4).

При підготовці есе, слід урахувати критерії якості вищої освіти:

1. Якість умов здійснення освітнього процесу:

• кадровий потенціал (абітурієнти, науково-педагогічні працівники), задоволеність соціальними умовами та матеріальним середовищем;
  • навчально-методичне й дидактичне забезпечення, якість викладання;
  • інформаційний і бібліотечний ресурси;
  • науковий і інноваційний потенціал.

2. Якість реалізації освітнього процесу:

• дії керівництва ЗВО у питаннях забезпечення якості освіти та діяльності університету;
  • відображення критеріїв якості у місії, візії та цілях діяльності УКД;
  • реалізація освітніх програм, права на академічну мобільність, проходження практик, навчально-виховної роботи.

3. Якість результатів освітнього процесу:

• успішність студентів;
  • готовність студентів до продовження освіти;
  • рівень сформованості загальних та професійних компетентностей;
  • задоволеність роботодавців від випускників.

З поміж авторів есе, надісланих до 17 листопада 2020 р., буде обрано 2-х студентів, які увійдуть до складу Центру терміном на 1 навчальний рік.

Надіслати есе можна через електронну форму за посиланням БЛАНК ЕСЕ або на e-mail: liubomyr.ilyn@ukd.edu.ua

Отримані есе будуть представлені для громадського ознайомлення, а їх кращі пропозиції включені до стратегії розвитку УКД та підвищення якості освіти.