Фінал турніру з мініфутболу «Кубок Короля Данила - 2024»
03 June 2024 10:06

Задля підтримки здорового способу життя молоді в Івано-Франківську вже всьоме відбувся фінал турніру з мініфутболу «Кубок Короля Данила - 2024».

Цьогоріч участь у змаганнях взяли понад 800 учасників із 71 команди. До фіналу увійшли 16 кращих, які сьогодні змагалися за кубок.

Перемогу здобула команда Богородчанського ліцею № 2, друге місце вибороли учні Ліцею № 25 Івано-Франківської міської ради, а третє - посіла команда івано-франківського Ліцею №2.

Крім того, з-поміж учасників турніру обрали кращих гравців у таких номінаціях:

🥇кращий бомбардир - учень Івано-Франківського ліцею № 25 Арсен Гаргат;

🥇кращий гравець - учень Богородчанського ліцею № 2 Іван Багрій;

🥇кращий воротар - учень Івано-Франківського ліцею № 2 Роман Буній.

Головною нагородою для гравців стали сертифікати на 100% знижку на навчання в Університеті Короля Данила. До слова, після завершення змагань команди-переможці отримали подарунки від Університету Короля Данила, партнерів і спонсорів проведення турніру.

«Університет Короля Данила постійно підтримує спортивні ініціативи, і “Кубок Короля Данила” є однією з них. Турнір із мініфутболу проводиться щорічно та збирає найкращі й найсильніші шкільні команди регіону. Завдяки реалізації цього заходу учні мають можливість проявити свої спортивні та лідерські здібності, відчути дух суперництва, зміцнивши командний. Крім того, усі учасники мають змогу поборотися за цінні подарунки від університету та спонсорів дійства», - зазначив ректор УКД Мирослав Луцький.