Студенти-менеджери УКД ознайомилися з роботою торговельного центру «Епіцентр К»
15 June 2026 11:06
Студенти-менеджери УКД ознайомилися з роботою торговельного центру «Епіцентр К»

Студенти спеціальності «Менеджмент» ЗВО «Університет Короля Данила» в межах навчальної практики відвідали ТЦ «Епіцентр К» — один із найбільших ритейл-операторів України.

Під час візиту майбутні фахівці ознайомилися з організацією роботи компанії, управлінням персоналом, логістичними процесами, складською інфраструктурою та роботою центру видачі онлайн-замовлень. Також студенти відвідали 14 структурних підрозділів і мали можливість поспілкуватися з керівниками різних напрямів.

Екскурсію провела начальниця відділу кар’єрного зростання Юлія Вепрейчук, яка розповіла про можливості стажування, розвитку та працевлаштування в компанії.

«Співпраця з освітніми закладами та залучення студентів до реальних бізнес-процесів допомагає формувати майбутніх професіоналів, які розуміють сучасні вимоги ринку», — зазначила комерційна директорка ТЦ «Епіцентр К» Ярина Попович.

Щиро дякуємо команді «Епіцентр К», Юлії Вепрейчук та Ярині Попович, за гостинність, відкритість і цінний практичний досвід для наших студентів.

Категорія
Дізнатися більше