У Косові стартував практичний етап реалізації проєкту «Косів – місто ткачів», який передбачає оновлення залу історії ткацтва на Гуцульщині в Косівському музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини.
На першій робочій зустрічі зібралися представники музею, викладачі, студенти спеціальності Туризм і рекреація Фахового коледжу УКД та Університету Короля Данила, з-поміж яких є авторка та консультанти проєкту, а також партнери ініціативи — представники Косівської міської ради.
Обговорили основні стадії впровадження, уточнили концепцію експозиції, обмінялися ідеями щодо інтерактивного наповнення та визначили пріоритети для початку робіт. Особливу увагу приділили інклюзивності простору, сучасним підходам до подачі музейного матеріалу.
«Проєкт став гарним прикладом синергії молоді, освіти та місцевого самоврядування. Це не лише про музей — це про збереження й оновлення культурної спадщини та підтримку ініціатив студентів, які бачать у туризмі й культурі перспективу розвитку регіону», — наголошує наукова керівниця проєкту Христина Терлецька.
Конкурс студентських туристичних проєктів і стартапів — це не просто можливість фінансування цікавих ініціатив. Найперше це вагома підтримка талановитої молоді, яка навчається у закладах вищої освіти Івано-Франківської області, це сприяння самореалізації студентів, заохочення їх до подальшої діяльності у сфері туризму. Саме такою є мета організатора конкурсу – Департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації.