В УКД відбувся фаховий захід для студентів «Нетворкінг від магістрантів: про працевлаштування з перших уст, або будь усюди своїм!».
Зустріч передбачала роботу таких дискусійних панелей: «Сучасний FrontEnd та BackEnd: з чого складаються вебдодатки», «Розвиток інді-гемвейду в Україні» і «Командна робота та ефективна комунікація в роботі над ІТ-проєктами».
Спікерами першої з анонсованих «Сучасний FrontEnd та BackEnd: з чого складаються вебдодатки» були магістранти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» УКД: Software Engineer, Middle+FrontEnd-розробник в компанії «Devabit» Владислав Насадик, Software Engineer в ІТ-компанії «First Sport Group» Володимир Андрейчук, Python developer у «GEO Pay && AB Exchange» Станіслав Булдигін.
Ділячись досвідом зі студентами спеціальності, учасники панелі говорили про світ FrontEnd-розробки та її роль у створенні вебдодатків, сучасні FrontEnd-технології (React, Angular, Vue.js) у розробці вебінтерфейсів, а також про вибір фреймворку, зокрема Python backend.
Під час другої панелі Микола Бородайлюк та Павло Панчук - Unity Developer в компанії «Pixode», студенти-магістри спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» говорили про шляхи розвитку в геймдеві.
Третя дискусійна панель нетворкінгу - «Командна робота та ефективна комунікація в роботі над ІТ-проєктами».
Спікери панелі - студенти-магістри спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Ілля Черкас та Петро Головчук.
Учасники заходу ділилися особливостями командної роботи та ефективної комунікації в роботі над ІТ-проєктами, а також говорили про об’єктивний розгляд досвіду та результативність проєкту «Paris-IF».
«Сьогоднішній захід, організований для наших студентів, яскраво демонструє освітній мейнстрим щодо необхідності залучення до навчального процесу стейкхолдерів. У рамках нетворкінгу з майбутніми айтівцями досвідом ділилися магістри УКД - працівники топових ІТ-компаній міста», - відзначає проєктний менеджер кафедри ІТ Тарас Стисло (Taras Styslo)