Майстер-клас із розпису писанок
30 квітня 2024 05:04
Майстер-клас із розпису писанок

Сьогодні в УКД відбувся майстер-клас із розпису писанок напередодні Великодня.

Студенти Фахового коледжу, ведучі заходу, зазначили, що яйце завжди символізувало нове життя, але неодмінно мусить бути так, що старе дає місце новому, тому писанку традиційно розбивають.

Керівник майстер-класу - Анна Терешкун - викладачка кафедри архітектури та будівництва УКД говорить: «Дякую студентам, які зініціювали такий захід напередодні Великодня. Завдяки сьогоднішньому майстер-класу вони вкотре отримали можливість проявити свої творчі вміння і навички».

Візерунки на яйцях виконували за допомогою воску спеціальними інструментами – писачками. Крім того, студенти отримали додаткові матеріали із шаблонами візерунків для натхнення. У розписі писанок можна було використовувати класичні орнаменти і власні.