Концерт джазової музики в УКД
30 квітня 2024 04:04
Концерт джазової музики в УКД

30 квітня в Університеті Короля Данила з нагоди Міжнародного дня джазу відбувся концерт-презентація «У світі джазу».

Захід ініціювали студенти спеціальності 025 Музичне мистецтво.

«Я як вокалістка виконувала вокальну композицію Rulada «Сила любові». Це українська пісня із джазовими мотивами. Скажу чесно, співати в стилі джазу — дуже складно. Це винятково імпровізація. Було багато цікавих номерів: сольних, дуетів, тріо, хорових. Окремо хочу виділити прекрасного ведучого заходу - Сергія Лазановського», — поділилася враженнями Вероніка Климець — студентка 1-го курсу Фахового коледжу УКД.

Концертна програма складалась із 13 вокальних та інструментальних номерів.

«Сьогодні мали на меті розкрити нові грані музичного світу - блюзові композиції. Під час концерту глядачі мали змогу послухати українські, сучасні європейські, американські пісні та інструментальну фортепіанну музику. Джазове виконання — це завдання високого рівня, тому вирішили показати музику з іншого боку», — розповів Ігор Дем'янець — викладач музичних дисциплін УКД.

Завершили концерт композиціями «Good bye love» та «Siyahamba» у виконанні хору УКД.