День кар'єри в УКД
02 травня 2024 03:05
День кар'єри в УКД

2 травня до Дня кар'єри в Університеті Короля Данила відбулася зустріч із студентами та роботодавцями.

День кар’єри — це нетворкінг та корисні контакти, інформація про актуальні вакансії та можливість зарекомендувати себе, пройти стажування та влаштуватися на роботу.

Зазначений захід допомагає найперше тим, хто шукає роботу, зрозуміти свої можливості, а також ознайомитись із вимогами різних роботодавців; підприємствам, які шукають нових працівників, – оцінити потенціал кандидатів.

Студенти під час зустрічі мали можливість безпосередньо поспілкуватися з потенційними працедавцями, отримати пропозиції стосовно наявних вакансій повної зайнятості та часткової роботи на літні канікули.

«Подібні заходи Центр кар’єри УКД планує проводити систематично щороку, оскільки це один із найдієвіших способів надання допомоги в підборі роботи студентам і випускникам», — відзначила директорка Центру кар’єри УКД Богдана Витвицька.