В УКД обрали нового голову Студентського наукового товариства
01 травня 2024 04:05
В УКД обрали нового голову Студентського наукового товариства

1 травня відбулися вибори голови Студентського наукового товариства Університету Короля Данила. На цю посаду претендували чотири кандидати: Олександр Строїч, Яна Острижнюк, Вікторія Микитюк і Роман Котіль.

Студенти-члени наукових гуртків спершу вислухали виступи кандидатів, у яких ті розповідали власні програми розвитку товариства. Опісля в онлайн-форматі відбулося голосування. Згідно із результатами голосування перемогу здобула Вікторія Микитюк — студентка 2-го курсу спеціальності 081 Право, яка набрала 41,5% голосів.

«Очікую від переможця співпраці в науковій сфері, реалізації проєктів щодо популяризації принципів академічної доброчесності, участі в зовнішніх наукових заходах і налагодження партнерських взаємин із науковими товариствами інших університетів», — відзначила Людмила Андрусів — проректорка з наукової роботи УКД.

Вітаємо новообрану голову з перемогою та бажаємо плідної роботи!