вт, 04/02/2024 - 14:49

18 квітня о 10 годині у великому актовому залі Університету Короля Данила за співорганізації закладу розпочнуться змагання «Roborace: Перегони майбутнього, під час яких адреналін зустрічається з інноваціями».

Обласні змагання роботів «Roborace» проводяться за сприяння департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, ЗВО «Університет Короля Данила» та Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

У змаганнях візьмуть участь учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти області, студенти професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та студенти 1 курсу закладів вищої освіти.

Мета проведення змагань - стимулювання творчого, інтелектуального, психічного та фізичного розвитку учнівської молоді; задоволення потреб у творчій самореалізації; розвиток і популяризація робототехніки, інформаційних технологій, прикладного програмування.

Форма для реєстрації: