Бойківські Карпати: творимо туристичне майбутнє дестинації
ср, 04/17/2024 - 10:11
Бойківські Карпати: творимо туристичне майбутнє дестинації

Запрошуємо студентів, науковців та представників органів місцевої влади взяти участь у презентації та обговоренні архітектурних проєктів, виконаних студентами Університету Короля Данила у співпраці з представниками Департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації «Бойківські Карпати: творимо туристичне майбутнє дестинації». Захід відбудеться 24 квітня о 12 годині в конференц-залі,що на 4 поверсі Університету Короля Данила.

У програмі зустрічі - презентація проєктів: «Трансформація вузькоколійного депо в селищі Брошнів-Осада в музей-скансен та інтерактивний рекреаційно-відпочинковий центр спадщини», «Історико-культурний парк “Замкова гора” у м. Долина», а також обговорення ініціатив представниками громад та запрошеними гостями.