Прикарпатський юридичний форум
ср, 09/07/2022 - 10:05
Прикарпатський юридичний форум

Напередодні Дня юриста запрошуємо на Прикарпатський юридичний форум!

Прикарпатський юридичний форум засновано Університетом Короля Данила як міжнародний простір для обговорення найважливіших аспектів юридичної діяльності та практики.

Ми разом створимо осередок для вільного й відкритого спілкування представників юридичних професій та наукової спільноти, проведення відкритих дебатів й тематичних панельних дискусій.

На вас чекають корисні майстер-класи та тренінги, пізнавальні обговорення, якісний нетворкінг та глибоке занурення в світ закону та права.

Партнери заходу: blago developer, Адвокатське об’єднання «МОРІС ҐРУП», Адвокатське об’єднання «МТА ПАРТНЕРИ», Адвокатське об’єднання «Бачинський та партнери», Адвокатське об’єднання «MedLex», Instytut Nauk Prawnych Uniwersytet Zielonogórski, Державний університет «Житомирська політехніка».

Чекаємо 7 жовтня о 09:30 в Університеті Короля Данила.

Для участі необхідно зареєструватись https://docs.google.com/forms/d/1oFhI-HetXguTAxx5Zet5sFIFypV8B8afy4VwqxUQVsE/viewform?edit_requested=true