Літня психологічна школа УКД
вт, 06/11/2024 - 16:09
Літня психологічна школа УКД

Літня психологічна школа УКД запрошує на два дні інтенсивного психологічного розвантаження, що відбудеться 27-28 червня 2024 року.

Участь у Літній психологічній школі допоможе учасникам дослідити свої внутрішні ресурси, вирішити наявні проблеми, зрозуміти себе краще та визначити власні цілі й цінності.

Програма заходу передбачає майстер-класи від провідних фахівців:
1.«Сила роду та гроші» .
2.«Як завершити свій гештальт».
3.«Бути почутим».
4.«Проявись. Монетизація вмінь та навичок».
5.«Внутрішня дитина. Шлях до дорослішання».
6.«Як відновити власні ресурси».
7.«Фототерапія. Про що розкажуть ваші світлини».
8.«Казка як сценарій життя».

Тренерами Літньої психологічної школи стануть:
1.Олег Запухляк – кандидат психологічних наук, акредитований психотерапевт НАГТУ.
2.Людмила Підлипна — психолог, гештальт-терапевт, супервізор, дійсний тренер НАГТУ, кандидат психологічних наук, арттерапевт, арттренер, організатор проєктів «Арттерапевтична Палітра» та «Артшкола».
3.Роман Підлипний — психолог, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер НАГТУ, арттерапевт, арттренер, співорганізатор проєктів «Арттерапевтична Палітра» та «Артшкола».
4.Антоніна Скоромна — психолог, засновниця клубу для психологів, які розвивають приватну практику «Інсайт», авторка та ведуча курсів, тренінгів і майстер-класів для психологів.
5.Ольга Зуєнко — сертифікований психотерапевт за напрямком «Позитивна психотерапія», практичний психолог клінічного лікувально-діагностичного центру «Сімедгруп», сертифікований перинатальний психолог, арттерапевт, співорганізатор проєктів «Арттерапевтична Палітра» та «Артшкола»; член УСП Івано-Франківської області.
6.Ольга Шологон — клінічний психолог центру «Дівія», працює в методах позитивної та травмофокусованої терапії, сертифікований психотерапевт за напрямком «Позитивна психотерапія», співорганізатор проєктів «Арттерапевтична Палітра» та «Артшкола»; член УСП Івано-Франківської області.

Захід триватиме з 11:00 до 17:00.

Місце проведення — Університет Короля Данила.

Кількість учасників обмежена: до 40 осіб.

Літня психологічна школа з фокусом на психологічне розвантаження — важлива ініціатива для учасників різного віку, оскільки сприяє зняттю стресу, підтримці психічного здоров'я та особистісному розвитку.

Реєстрація та деталі:
Олег +380633422569,
Людмила +380509841850.

Вартість участі: 3 000 грн.

Приєднуйтеся до заходу!