Конкурс за напрямом "Географія"
чт, 01/16/2020 - 10:23
географія

Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурс для обдарованої молоді на отримання грантів на навчання в Університеті Короля Данила. В рамках грантової програми оголошуються конкурси на навчання за напрямком «Географія».

В рамках реалізації однієї з візій УКД – університет є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами, батьками, абітурієнтами, випускниками та науковим середовищем, організовується грантова програма конкурсів для обдарованої молоді.

Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді,створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, нетворкінг для формування нових проектів, а також надання їм допомоги у виборі професії.

До участі в конкурсах запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (9,10,11 класів), або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2019/2020 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу за напрямком «Географія»:

• 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 30% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 2 місце –  частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 1000 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 1 місцегрант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 1 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;

Керівники (вчителі) та навчальні заклади нагороджуватимуться грамотами та подяками від організаторів та партнерів.

Щоб стати учасником необхідно подати заявку встановленого зразка до 19 квітня  2020 року на адресу: з поміткою «На конкурс_Географія» або заповнити онлайн-форму: https://forms.gle/KsR3DNSzCuRKB21q7

Правила проведення грантового конкурсу за напрямком «Географія»

Грантовий конкурс відбудеться у одиночний тур  у формі тестування.

Завдання складені українською мовою у формі тестів (50 питань) та виконуються кожним учасником самостійно протягом однієї години в комп’ютерному класі.

УВАГА! Участь у конкурсі за напрямком  « Географія» є безкоштовною!

Інші витрати (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачують учасниками самостійно. Учасники повинні мати паспорт або інший документ для підтвердження їх особи.

Контактна інформація Організаційного комітету конкурсу за напрямком «Географія»:

ПВНЗ Університет Короля Данила: Україна, 76018, м. Івано – Франківськ, вул. Є.Коновальця, 35; www.iful.edu.ua

Контактні особи:

Горішевський Павло Анатолійович  – моб. +380503730501

e-mail: pavlo.gorishevskyy@iful.edu.ua

Хрептик Тетяна Петрівна  – моб. +380973177235

e-mail: tetiana.khreptyk@iful.edu.ua

• Управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради
  • Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради
  • За підтримки міського голови п. Руслана Марцінківа
  • Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • ДП Івано-Франківський обласний молодіжний центр праці